15 Máj
Poď pracovať do skladu na 1 zmenu za 1250 Eur mesačne
Bratislava

Hľadáme šikovného a spoľahlivého pracovníka na vychystávanie a balenie objednávok, ktorý sa pridá k nášmu tímu a zabezpečí efektívne spracovanie tovaru a jeho pripravenosť na odoslanie našim zákazníkom. Práca vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- vychystávanie objednávok
- balenie objednávok
- manipulácia s produktami rôzneho druhu

Pracovný čas: flexibilný príchod medzi 6:00 - 16:00, pracovná doba pondelok až piatok (víkendy voľné)

Zamestnanecké výhody, benefity
- po 3 mesiacoch práce odmena 150€
- 7 dní preplatenej dovolenky
- možnosť odpracovať 180h mesačne (bonus 1 deň plateného voľna navyše)
- fyzicky nenáročná práca
- jednozmenná prevádzka s možnosťou flexibilného príchodu (podmienka odpracovať 7,5 h)
- týždenné vyplácanie
- autobus aj vlak stojí priamo pred skladom
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- schopnosť pracovať od pondelka do piatku
- mať 18 rokov
- znalosť SK jazyka na úrovni čítania

Zadávateľ

Patrik Jankovič
Poslať správu