Aktuálna ponuka

Bratislavský kraj
Hlavní město Praha
Prešovský kraj
Trenčiansky kraj
Žilinský kraj

Najnovšie ponuky

  • English language teacher (also native speaker)

    Information about the position

    Job description, responsibilities and duties

    - Teaching General and Business English (all levels)

    - One-to-one tuition and group classes (small groups)

    - Monitoring daily attendance and keeping up to date records

    Employee perks, benefits

    - Great team of teachers and friendly work atmosphere

    - All teaching materials (books, methodology, audio-visual tools) provided

    - Methodological support, in-house trainings and career growth opportunities

    - Regular teambuilding activities

    Information about the selection process

    If you are interested in this position, please send your CV and cover letter in English to the following address: job@plusacademia.sk

    Requirements for the employee

    Candidates with education suit the position

    University student
    University education (Bachelor's degree)
    University education (Master's degree)
    Postgraduate (Doctorate)

    Language skills

    English - expert

    Number of years of experience

    Previous experience in this field would be an advantage, but not essential

    The position is suitable for a fresh graduate

    Yes

  • Lehrer der deutschen Sprache

    Informationen über die Arbeitstelle

    Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

    Das Unterrichten der deutschen Sprache im Rahmen einer Teilzeitstelle oder aufgrund des Gewerbescheins im Rahmen des Firmenunterrichts.

    Zusätzliche Leistungen, Vorteile

    - Zusammenarbeit in einem jungen, dynamischen Team

    - Weiterbildung ermöglicht durch interne Workshops und Seminare

    Informationen über das Auswahlverfahren

    - Bewerbung
    - EUROPASS Lebenslauf (http://europass.cedefop.europa.eu/)
    - nur per E-Mail auf die E-Mail Adresse job@plusacademia.sk zusenden

    Anforderungen an den Mitarbeiter

    Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

    Student der Universität
    Universitätsausbildung (z. B. Bc., ...)
    Universitätsausbildung (z.B. Dipl. Ing., ...)

    Ausbildung im Fach

    Pädagogische Ausbildung

    Sprachkenntnisse

    Deutsche Sprache - Muttersprache

    Charaktervoraussetzungen und Fähigkeiten

    - Universitätsausbildung erforderlich
    - Erfahrung mit dem Unterrichten der deutschen Sprache als Fremdsprache
    - Flexibilität, aufrechte Persönlichkeit, natürliche Autorität

  • Expedient studeného skladu v Bratislave

    Ponúkaný plat (brutto)
    550 - 720 EUR/mesiac + príplatky nad rámec Zákonníka práce + stravné lístky v hodnote 3,7€

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    - príprava tovaru podľa sumára (alebo dodacieho listu) pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
    - manipulácia s tovarom - naskladňovanie, vyskladňovanie tovaru
    - práca so skenerom a paletovým vozíkom
    - práca v chladnom sklade s tovarom (5 - 7 stupňov C)
    - práca v nepretržitej zmenovej prevádzke - 12 hodín

    Zamestnanecké výhody, benefity

    - ochranné pracovné oblečenie
    - príplatky na rámec Zákonníka práce

    Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    základné vzdelanie

    Počet rokov praxe

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Preukaz pre prácu s potravinami

    Minimálne požadované vzdelanie
    Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    - platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami nie starší ako 1 rok - nutný
    - spoľahlivosť, zodpovednosť
    - ochota pracovať na zmeny

  • Administratívno - klientský pracovník

    evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
    • prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov
    • práca s interným informačným systémom spoločnosti
    • práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
    • komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
    • podávanie informácií o aktuálnych ponukách práce
    • celková administratíva spojená s prihlasovaním a odhlasovaním do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní (registračné listy, mesačné výkazy); riešenie prípadných vzniknutých problémov

    Informácie o výberovom konaní

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú zadanému profilu

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Administratívne a ekonomické znalosti

    Personalistika - pokročilý
    Strojopis - pokročilý

    Počítačové znalosti - používateľ

    Microsoft Excel - pokročilý

    5

    - precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť a skúsenosť s administratívnou prácou PODMIENKOU
    - skúsenosti s komunikáciou so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami, prihlasovaním a odhlasovaním zamestnancov a zasielaním mesačných výkazov VÝHODOU
    - organizačné schopnosti
    - znalosť Zákonníka práce výhodou
    - výborné komunikačné zručnosti

Naši partneri

  • Proplusco