15 Máj
Operátorka stroja na výrobu hotových komponentov v Dubnici nad Váhom
Ilava

Ponúkame pracovnú príležitosť pre každého, kto má chuť pracovať. Hľadáme pracovníka/čku, ktorý/rá sa pripojí k nášmu tímu. Vaša práca bude zahŕňať manipuláciu so strojmi na výrobu komponentov, zabezpečenie kvality a včasné balenie pre distribúciu.

Náplň práce:
- obsluha zariadení a strojov na výrobu hotových komponentov z hliníka, ocele alebo plastu
- výroba konečných produktov podľa stanovenej predlohy – pružina, armatúra, súčiastka a pod.
- kontrola jednotlivých vyrobených dielov a ich evidencia
- ukladanie hotových komponentov do pridelených boxov

Zamestnanecké výhody, benefity
- nenáročná práca vhodná pre ženy
- práca vykonávaná v sede
- vhodné pre pracovníka so zdravotným obmedzením (ID/ZŤP)
- príjemná rodinná atmosféra
- možnosť zálohy počas mesiaca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Náš klient patrí medzi popredných vývojárov a výrobcov mechanických upevňovacích prvkov, technických pružín a elektrických armatúr, ktoré sú riešeniami pre automobilový priemysel, medicínsku techniku, strojárstvo, energetiku a spoločnosti verejnej dopravy. Zamestnáva približne 1 400 zamestnancov v závodoch v Nemecku, Spojených štátoch, východnej Európe a Ázii, napriek globálnemu rastu spoločnosti, sa stále vo firme zachováva charakter tradičného rodinného podniku.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovedný prístup k práci
- práca na obdobnej pozícií výhodou - nie však nutnosťou

Zadávateľ

Mgr. Miroslava Vršanská
Poslať správu