24 Máj
OFFICE MANAŽERKA/OFFICE MANAGER
Hlavní město Praha

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!
Hledáme kandidáta na pozici Office manažerky/Office managera do Prahy. Rádi bychom naše řady rozšířili o pro-klientsky orientovaného kolegu či kolegyni. Hledáme někoho, kdo má chuť pracovat a přispívat svou činností k bezproblémovému chodu firmy a ztotožní se s našimi hodnotami. Jedná se o velmi důležitý článek v naší společnosti! Znalost stavebního prostřední není nutná.
• Baví vás práce v kanceláři, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?
• Chcete rozvinout své stávající zkušenosti? Jste srdcař?
• Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si přijmout zodpovědnost?
• Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?
Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem našeho týmu!
Nástup možný ihned.

Pracovní náplň
• asistentka pro členy vedení společnosti
• přijímání návštěv a organizace a řešení správy našich kancelářských prostor
• zajišťování nákupů a objednávek dle požadavků celého týmu
• evidence příchozí/odchozí pošty (smlouvy, objednávky, pozastávky)
• evidence došlých faktur a spolupráce s účetním oddělením (faktury, pokladna)
• archivace smluv a organizace dokumentů
• správa rámcových smluv s dodavateli
• správa agendy pracovních ochranných oděvů, telefonů a vozového parku
• evidence pojistných smluv a spolupráce při řešení pojistných událostí
• evidence majetku a správa majetkových karet zaměstnanců
• evidence odpadů a hlášení na MŽP
• další drobné projekty – vítáme každé zapojení a nápad!

Pracovní doba: pravidelné střídání s kolegyní v časech 8.00 – 16.00 a 9.00 – 17.00. Místo výkonu práce je v sídle společnosti v Praze na Vinohradech.

Co se vám bude na této pozici hodit:
• Pozitivní a laskavý přístup ke kolegům i klientům, ochota komunikovat s kolegy napříč celou firmou
• Praxe v oboru minimálně 5 let (není nutné znát stavební prostředí), čím delší praxe, tím lépe!
• Samostatnost, týmový duch, spolehlivost, reprezentativní chování, loajalita
• ŘP sk. B výhodou, ne podmínkou
• PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?
• Férový přístup - co slíbíme, to plníme
• Prémiové ohodnocení - vážíme si dobře odvedené práce
• Zázemí v reprezentativním prostředí sídla na Vinohradech (https://www.hinton.cz/aktuality/sidlo-spolecnosti-hinton-na-prazskych-vinoradech-navrhl-architekt-stanislav-fiala )
• Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
• Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
• Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
• Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
• Zajímavé benefity (stravenky, notebook, telefon s firemním tarifem, 25 dní dovolené, multisport karta, profesní vzdělávání, firemní akce, nadstandartní lékařská péče a další)
• Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví

Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz nebo na www.stavetnasbavi.cz . Neváhejte se také podívat na facebookové stránky společnosti ( https://www.facebook.com/Hintoncz )
Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Můžete jej poslat přes formulář níže, případně kontaktujte přímo HR manažerku Lenku Novotnou na čísle 721 626 834 a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Zadávateľ

Ing. Renáta Galečková
Poslať správu