14 September
INŽENÝR KVALITY

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy na pozici

CO BUDETE DĚLAT:
* Spravovat zákaznické portály a interní portály
* Sledovat a kontrolovat kvalitu dílů (součástky, nakupované a hotové díly) pro každého zákazníka a řídit související akční plány Vyjednávat a zpracovávat reklamace k dodavatelům
* Provádět procesní a vrstvené audity výroby
* Zpracovávat analýzy a zpracování vrácených dílů v záruční lhůtě
* Pracovat na nových projektech, spolupracovat na vzorkování společně s projektovým týmem
NAŠE PŘEDSTAVA O VÁS JE NÁSLEDUJÍCÍ:
* Orientace na zákazníka
* Aj na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
* Nj výhodou
* Komunikační schopnosti
* Znalost FMEA, VDA, 8D, KP, CPKNAŠE PŘEDSTAVA
* Nástup možný ihned
* Pružná pracovní doba
* Týden dovolené navíc
* Získání nových pracovních zkušeností po technické i komunikační stránce.
* Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
* Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
* Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
* Firemní akce

Zadávateľ

Eduard Soukup
Poslať správu