05 Marec
MZDOVÁ ÚČETNÍ – PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA (32–40.000Kč)

Láká Vás práce ve stabilní společnosti? Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví, baví Vás práce s lidmi a je pro Vás důležitý příjemný kolektiv? Pak nám pošlete Vás životopis!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ – PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA (30–35.000Kč)

Pracovní náplň:
* Zpracování mezd pro až 600 zaměstnanců
* Zpracování nemocenských dávek
* Spolupráce s Úřady práce a s ostatními institucemi
* Komunikace mezi odděleními

Co požadujeme?
* Ukončené SŠ vzdělání s maturitou – ekonomického směru
* Praxi na obdobné pozici, víceletá praxe ve zpracování mezd
* Znalost MS Excel, SAP
* Základní znalost Anglického jazyka
* Znalost zákoníku práce
* Proaktivní a komunikativní přístup

Co nabízíme?
*Zajímavou a pestrou práci v dynamické společnosti
* Odpovídající ohodnocení + prémie
* 5 týdnů dovolené
* Vzdělávací systém, jazykové kurzy
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na volnočasové aktivity
* Pružnou pracovní dobu
* Příjemné pracovní prostředí
* Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Zadávateľ

Bc. Denisa Longinová
Poslať správu