27 Február
SAMOSTANÁ ÚČETNÍ S MAĎARŠTINOU (28. – 35.000 Kč)

Máte praxi s komplexním účetnictvím a ovládáte maďarský jazyk? Lákala by vás práce v úspěšné společnosti, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Líbila by se vám flexibilní pracovní doma a home office? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám!
Renomovaná výrobní společnost se silnou pozicí na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ S MAĎARŠTINOU (28. – 35.000 Kč)

Pracovní náplň:
* Zpracování kompletního účetnictví
* Evidence majetku společnosti
* Řešení závěrkových operací a daní (DPH, Kontrolní hlášení)
* Spolupráce s hlavní účetní ročních závěrkách
* Částečný kontroling

Co požadujeme?
* min. SŠ ekonomického směru
* Znalost zpracování komplexního účetnictví
* Maďarský jazyk na komunikativní úrovni (telefonická a písemná komunikace se zahraničními pobočkami)
* Praxe v oboru ekonomiky

Co nabízíme?
* Zázemí ve stabilní společnosti
* Možnost tři dny HO, 2 dny v kanceláři
* 13. plat
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Příspěvky na stravování a dopravu
* Systém odměn a prémií
* Firemní akce

* Místo výkonu práce: Blansko

Zadávateľ

Bc. Denisa Longinová
Poslať správu