20 Február
ACCOUNT MANAGER PRO SMITIO

Na trhu v IT chybí cca 20 000 lidí a firmy jsou zoufalé z toho, jak je najít. A protože nechceme být jenom součástí problému, tak jsme vymysleli nové řešení a hledáme někoho, kdo nám ho pomůže dostat do světa.
Nejsme žádní hlavolovci! Vyvinuli jsme kariérní platformu, kde si lidi z IT mohou vybrat projekt, na kterém chtějí dělat, podle technologií, platu a napřímo se spojit s vedoucím, který má daný projekt na starosti.
Žene nás myšlenka, že trh práce může fungovat efektivněji, rychleji, že každý může najít svůj správný „match“ a do 30 minut se spojit přímo se svým budoucím vedoucím bez ohledu na to, kde se nachází. Ano, máme globální ambice, protože řešíme globální problém.

Co budeš prodávat?
Kariérní službu smitio, ve které se společnosti prezentují IT specialistům a nabírají nové lidi do svých týmů

Tvá pracovní náplň
* Vyhledávání a oslovování potenciálních klientů na českém i evropském trhu (přes telefon, e-mail, osobní nebo video schůzky, social selling, networking – jak klienty získáš je na tobě)
* Zlepšování obchodního procesu a postupů
* Spolupráce na vylepšování smitia jako takového
Jak si tě představujeme?
* Rád/a se bavíš s lidmi
* Miluješ vyjednávání
* Orientuješ se na cíl a motivuje tě nacházet různé způsoby, jak jej dosáhnout
* Umíš kultivovaně komunikovat e-mailem, telefonicky i osobně
Co za to?
* Práce na IČO
* Systém provizí odměňování, kde není stanovena horní hranice
* Volná pracovní doba
* Neformální pracovní prostředí a pracovní svobodu
* Příležitost pomoci vybudovat z nadějného projektu důležitého hráče na trhu

Jak tě podpoříme?
* Máme databázi klientů, se kterou můžeš začít
* Povede tě zkušený senior sales manager
* Běží marketingová podpora prodeje, která ti ulehčí práci

Od kdy tě potřebujeme?
* Ideálně nástup IHNED

Chceš nám pomoct posunout projekt dál, rozběhnout skutečný business?
Pošli životopis nebo LinkedIn profil na kunc@smitio.com

Brno

Zadávateľ

Martina Márton
Poslať správu