15 June
Výrobný pracovník - prax nie je potrebná
Nitra

Hľadáte si stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte záujem pracovať v úspešnej anglickej spoločnosti?

Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Nitre. Prax nepotrebujete, všetko Vás naučíme. Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kandidáta, ktorému neprekáža práca na zmeny. Ak máte chuť naučiť sa niečo nové, neváhajte nám zaslať Váš životopis!

Náplň práce

* obsluha zváracieho robota
* manuálne vkladanie komponentov
* finálna kontrola a zabezpečenie zhody výrobkov
* rešpektovanie dohodnutých interných procesov vo výrobe
* práca v trojzmennej prevádzke!

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- fyzická zdatnosť
- výborné organizačné schopnosti
- časová flexibilita
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby
O spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú európsku spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu lisovacích a zváraných zostáv pre automobilový priemysel.

Zamestnanecké výhody, benefity

- istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nadčasy a soboty
- príspevok na dopravu vo výške 30€
- stravné lístky 3,83€ plne hradí zamestnávateľ

Zadávateľ

MGR. MICHAELA KUKUČKOVÁ
Poslať správu