15 October
Pracovník oddelenia logistiky - nástup priamo do kmeňa spoločnosti
Nitra

Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Vlastníte VZV oprávnenie skupiny W1, prípadne máte skúsenosti s obsluhou VZV, ale nemáte už platné papiere?
Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Nitre.

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom tímu internej logistiky v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti vývoja a výroby kovových komponentov.

Náplň práce

- manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických zariadení VZV a skenera
- manipulácia s tovarom, výkladka a nákladka
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- príprava tovaru na expedíciu
- práca v 3 zmennej prevádzke!

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- skúsenosti s obsluhou VZV sú podmienkou!

O spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových komponentov určených pre automobilový priemysel.

Zamestnanecké výhody, benefity

- nástup priamo do kmeňa spoločnosti
- moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
- mesačný variabilný výkonnostný bonus vo výške 13%
- 13. plat
- príspevok na dopravu 0,06€/km do práce aj z práce
- stravné lístky v hodnote 5,20€
- príspevok do DDS vo výške 2% z hrubej mesačnej mzdy

Zadávateľ

MGR. MICHAELA KUKUČKOVÁ
Poslať správu