Táto ponuka už nie je aktuálna!
15 May
Montážny zámočník s možnosťou ubytovania alebo nástupným bonusom až 1000 Eur
Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na pozíciu montážny zámočník v Novom Meste nad Váhom s možnosťou ubytovania a zaujímavými odmeňovacími bonusmi.
Náplň práce
-  Príprava potrebných súčiastok na montáž v súlade s výrobnou objednávkou
- Vykonávanie ručných a strojových operácií napr.: strihanie, vŕtanie, odihlovanie, brúsenie, rezanie závitov
- Montáž súčiastok a kontrola podľa technickej dokumentácie
- Práca v 2-zmennej prevádzke
Pracovný čas: PO - PIA (6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00)
Požiadavky na zamestnanca
- SOU/ SŠ strojárskeho zamerania
- Znalosť technickej dokumentácie
- Chuť pracovať a zbierať nové skúsenosti
O spoločnosti
Ide o poprednú a stabilnú IT spoločnosť fungujúcu od roku 1995,  ktorá celosvetovo zamestnáva 21,000 ľudí. Spoločnosť si udržiava dlhoročne vedúce pozíciu v svojej sfére s 19 pobočkami po svete, ktorých súčasťou sa môžete stať aj vy!
Zamestnanecké výhody, benefity
- Odmeňovacie bonusy + príplatky
- Zabezpečené ubytovanie
- Stabilná spoločnosť na trhu práce
- Príjemný atmosféra na pracovisku

Zadávateľ

MGR. VERONIKA JURKOVÁ
Poslať správu