15 May
Skladník s VZV so zabezpečeným ubytovaním a obnovenie VZV preukazu ZADARMO
Bratislava

Košice, Prešov, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava

Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte záujem pracovať v skladoch úspešnej medzinárodnej spoločnosti?
Vlastníte VZV oprávnenie skupiny W1, prípadne máte skúsenosť s obsluhou VZV, ale nemáte už platné papiere?

Tu Vám ich opätovne obnovia ZADARMO!

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom tímu internej logistiky v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti logistiky. Miesto výkonu práce - logistický sklad v Nitre.

Náplň práce
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- vykladanie a nakladanie kamiónu
- jednoduchá manuálna práca v skladových priestoroch s použitím moderných technických zariadení NZV, VZV a skenera
- balenie, ukladanie a príprava tovaru na expedíciu
- práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)

Požiadavky na zamestnanca
- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti s prácou v sklade VÝHODOU
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

O spoločnosti
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú svetovú logistickú spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia pre širokospektrálnu škálu logistických potrieb. Náš klient pôsobí vo viac ako 220 krajinách a teritóriách po celom svete.

Zamestnanecké výhody, benefity
- motivujúce odmeňovanie
- bezplatné zaškolenie na prácu s VZV
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
- výkonnostný bonus do výšky 10%
- dochádzkový príspevok - 30€
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny nad rámec zákonníka práce
- extra príplatky za prácu za nadčas 4€/hod.
- zabezpečené ubytovanie priamo v Nitre!

Zadávateľ

MGR. MICHAELA KUKUČKOVÁ
Poslať správu