15 June
Kontrola kvality a obsluha automatizovaného zariadenia - VOĽNÉ VÍKENDY
Bratislava

Hľadáš si dlhodobú a stabilnú prácu? Zaujíma ťa automobilový priemyslel a nechceš pracovať za pásom? Ponúkame jednoduchú prácu na TPP ako operátor výroby s možnosťou zabezepčenia ubytovania alebo príspevkom na dopravu.
Naber skúsenosti v modernom a príjemnom prostredí a staň sa súčasťou spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu!
Náplň práce
Vašou náplňou práce bude obsluha automatizovaného stroja a kontrola hotových výrobkov.

Čo presne budete robiť?
- vkladať a vykladať diely a súčiastky
- odstraňovať drobnné závady na hotovom výrobku
- kontrolovať kvalitu - vyraďovať chybné komponenty
- dokumentovať výsledky kontroly

Práca sa vykonáva od pondelka do piatku na 3 zemny (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00).

Požiadavky na zamestnanca
- prax vo výrobe podmienkou
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť a manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- vhodné aj pre absolventov

O spoločnosti
Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

Zamestnanecké výhody, benefity
Okrem iného na Vás čakajú aj tieto benefity:
- základná mzda ( 812 €/brutto + 150 € bonus + príplatky + 13. plat)
- 150€/mesiac - individuálny bonus
- 2,20-8,40€/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy) alebo zabezpečené ubytovanie ( v pešej dostupnosti)
- 812 €/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)
- príspevok na stravovanie v hodnote 3,20€/deň
- voľné víkendy
- príplatok za nadčas
- dobrá dostupnosť MHD
- príspevok do 3. piliera na DDS

Zadávateľ

MGR. NATÁLIA PAULENOVÁ
Poslať správu