15 December
Team Leader
Nitra

Je pre Vás vedenie a motivácia členov tímu vysnívanou prácou?
Máte skúsenosti s vedením menšieho tímu a chceli by ste sa v tomto smere zdokonaľovať?

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TeamLeader v poprednej španielskej spoločnosti.

Záujem máme o kandidáta, ktorý vie viesť, motivovať a usmerniť cca 10 členný tím k dosahovaniu pozitívnych výsledkov. Kandidát by mal byť prirodzene autoritatívny, pragmatický, logicky zmýšľajúci, schopný správne delegovať a promptne riešiť vzniknuté problémy. Keďže je potrebné komunikovať aj s klientmi, či dodávateľmi zo zahraničia, potrebná je tiež  znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce
- koordinovanie, vedenie a motivovanie menšieho tímu pracovníkov
- organizovanie príjmu a výdaju materiálu
- práca v internom skladovom systéme
- tvorba dodacích listov
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- administratívno-technická podpora chodu kancelárie a skladu
- riešenie ostatných operatívnych úloh

- práca na 2 zmeny

Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
- výborné organizačné schopnosti
- skúsenosti s riadením ľudí
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

O spoločnosti
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú španielsku spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku a prepravu tovaru pre automobilový priemysel.

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v príjemnom modernom prostredí
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť využívať cudzí jazyk v práci na dennej báze
- víkendy sú VOĽNÉ
- stravné lístky 3,83€ plne hradí zamestnávateľ

Zadávateľ

MGR. MICHAELA KUKUČKOVÁ
Poslať správu