Táto ponuka už nie je aktuálna!
15 April
Kontrolór kvality - nástup priamo do kmeňa spoločnosti
Nitra

Krátky popis
Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte skúsenosti s kontrolou kvality a chceli by ste sa v tomto smere zdokonaľovať?
Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Nitre.

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom tímu v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti vývoja a výroby kovových komponentov.

Náplň práce
- vizuálna a hmatová kontrola vylisovaných komponentov
- oprava zistených nedostatkov a chýb na dieloch s použitím brusného papiera, brúsneho kameňa a pod svetelným tunelom
- opatrnosť pri kontrole dielov, aby sa zabránilo ich poškodeniu
- identifikácia odchýlok podľa stanovených noriem
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca v 3 zmennej prevádzke!

Požiadavky na zamestnanca
- skúsenosť s kontrolou kvality sú veľkou výhodou
- manuálna zručnosť a precíznosť
- výborné organizačné schopnosti
- zodpovedný prístup k práci, chuť učiť sa a ďalej na sebe pracovať

O spoločnosti
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle.

Zamestnanecké výhody, benefity
- nástup priamo do kmeňa spoločnosti
- moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 13%
- 13. plat
- príspevok na dopravu 0,06€/km do práce aj z práce
- stravné lístky v hodnote 5,20€
- príspevok do DDS vo výške 2% z hrubej mesačnej mzdy

Zadávateľ

MGR. MICHAELA KUKUČKOVÁ
Poslať správu