15 December
Skúsený skladník VZV
Žilina

Ponúkame prácu "Skladník v Žiline" pre zahraničnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v Žiline. Nie je potrebná dlhoročná prax, ale chuť pracovať a učiť sa, umožníme Vám zaučiť sa, ak ste nemali ešte príležitosť.

Náplň práce
* Nakladanie a vykladanie kamiónov pomocou VZV vozíka
* Zásobovanie linky materiálom vo výrobe pomocou VZV
* Zaskladňovanie materiálu v sklade s VZV
* Pohyb s VZV vozíkom v rámci dvoch areálov
* Prepadol Vám preukaz na VZV? Predĺžime Vám ho na naše vlastné náklady!
* Nemáte preukaz VZV, ale máte prax? Postaráme sa o preškolenie a získanie preukazu na naše náklady!

Požiadavky na zamestnanca
* Preukaz VZV
* Práca je vhodná aj pre začiatočníkov
* Vodné pre mužov aj ženy od 18 rokov
* Dobrá orientácia v sklade
* Ochota pracovať na 3 zmeny
* Pracovitosť a dochvíľnosť

O spoločnosti
Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike. Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Zamestnanecké výhody, benefity
Mzdové podmienky:
* 1,1956€/hod nočný príplatok
* 1,4945€ /hod príplatok za prácu v sobotu
* 2,989€/hod prípatok za prácu v nedeľu
* 0,25€/hod profesionálny príplatok k základnej mzde
* príplatok za prácu nadčas 25% z priemerného zárobku /pracovný deň/
* 0,5978€/hod príplatok za sťažené prostredie
* 29,00€ za prácu v sobotu/nedeľu ak odberateľ má pracovný víkend
* 70,00€ mesačný hodnotiaci bonus
* 4€ stravný lístok na deň (1,50€ si platí zamestnanec)
* letný bonus (vyplácaný v júni)
* zimný bonus (vyplácaný v decembri)
* preplatenie lekárskej prehliadky
* pracovné oblečenie
* vlastná skrinka

Všetky príplatky sú hneď pri nástupe do zamestnania, NIE AŽ PO SKÚŠOBNEJ DOBE.

Zadávateľ

BC. PETRA STRÝČKOVÁ
Poslať správu