15 December
Brigáduj v závodnej jedálni v Lozorne so zabezpečenou dopravou v rámci Záhoria zdarma
Lozorno

Hľadáme pracovníčku na výdaj závodného stravovania na prevádzku v Lozorne.

Náplň práce
Ponúkame brigádu ako pomocná sila v závodnej jedálni v Lozorne so zabezpečenou dopravou zdarma zo smerov:

1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno

2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno

3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno

4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

Prac. čas:
- PO - PIA
- 3 zmeny (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00)

Plat: 4,8 €/hod. + príplatky podľa ZP

Náplň práce:
- práca s pokladňou
- výdaj stravy
- predaj doplnkového tovaru
- pomocné práce v kuchyni

Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmeny
- zmysel pre čistotu

Zamestnanecké výhody, benefity
- zabezpečená doprava v rámci záhoria ZDARMA
- voľné víkendy

Zadávateľ

KLAUDIA ĽUDMILA KRÁLOVÁ
Poslať správu