15 August
Strojník alebo strojníčka
Bratislava

Skvelá pracovná príležitosť pre ľudí s technickým myslením!  Prax je vítaná, nie je však podmienkou. Vhodné aj pre absolventov stredných škôl so zameraním na eletrotechniku a strojárstvo, ktorý chcú získať pracovné skúsenosti a rozšíriť si obzory.

Náplň práce
- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- starostlivosť o strojné zariadenia (čistenie, sterilizácia a sanitácia)
- kontrola dátumov spotreby, váhy a obalov
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- obsluha strojných zariadení pri plnení produktov
- kontrola produktov počas výrobného procesu
- dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov
- práca na 12 hod. zmeny

Požiadavky na zamestnanca
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- ochota pracovať na zmeny
- výhodou je vzdelanie v strojárskom, eletrotechnickom a potravinárskom odbore

O spoločnosti
Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne výrobky najvyššej kvality. Inovačné aktivity spoločnosti nie sú  zamerané iba na produkty, ale vzťahujú sa na celý reťazec tvorby hodnôt. Spoločnosť uplatňuje princípy tímovej práce a vzájomnej podpory pri snahe o dosiahnutie spoločného cieľa.

Zamestnanecké výhody, benefity
- zabezpečené ubytovanie s príspevkom od 197€ do 233€ pre mimobratislavských kandidátov
- základná mzda (735 €/brutto + príplatky + prémie do výšky 29%)
- mesačné prémie do 29%
- možnosť zvýšenia základnej mzdy
- príspevok na stravovanie
- odmena za odporučenie pracovníka
- príspevok na dôchodkové sporenie

Zadávateľ

MGR. NATÁLIA PAULENOVÁ
Poslať správu