15 December
Servisný pracovník
Pezinok

Ak hľadáš stabilné zamestnanie, si fyzicky a technicky zdatný a chcel by si pracovať na zaujímavých a jedinečných projektoch, hľadáme práve teba! V prípade potreby ťa radi zaškolíme.

Náplň práce
Servisovanie celej škály typov nadstavieb.

Bežné servisné činnosti:
- výmena hydraulického oleja
- výmena filtrov (olejový, vzduchový)
- rozoberanie a skladanie hydraulických valcov alebo iných segmentov hydraulického okruhu
- výroba a výmena hydraulických hadíc

Požiadavky na zamestnanca
- Ovládanie bežných zámočníckych a montážnych zručností ako meranie, vŕtanie, skrutkovanie, nitovanie, jednoduchá forma CO zvárania či pílenie
- Fyzická / technická zdatnosť a chuť pracovať

O spoločnosti
Spoločnosť  je lídrom v oblasti výroby nadstavieb nákladných podvozkov, ktorá poskytuje svojím zákazníkom špičkové služby.

Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovná doba Po-Pia od 7:00 do 15:30 !
- koncoročný bonus v rozmedzí až do 200% platu!
- zabezpečené pracovné oblečenie aj s jeho pravidelným čistením
- 2x do roka firemný večierok
- možnosť privyrobenia si nadčasmi
- spoločenské aktivity
- možnosť využívania priestorov spoločnosti na vlastnú potrebu (dielňa, oprava vozidla a pod.)

Zadávateľ

FILIP REŠETA
Poslať správu